Zip sáčky při stěhování

Přichystejte sobě a dětem svačinu

Sáčky se zipem jsou v průběhu stěhování nepostradatelným pomocníkem i při přípravě pokrmů. Vložíte do nich chléb s pomazánkou, ovoce, zeleninový salát, dresink, směs sušeného ovoce a oříšků, zkrátka jakýkoli pokrm, který poslouží jako svačina. V průběhu stěhovacího procesu není ani čas, ani energie a mnohdy ani technické prostředky pro přípravu teplých jídel, a jíst v restauraci nebo na čerpací stanici znamená zbytečně ztrácet drahocenný čas. Jídlo je v sáčku bezpečně uzavřeno a odtud nemůže ani vytékat, ani se vysypávat do zavazadel. Pouze dbejte o to, aby nebyl sáček příliš přetížený a nebyl v blízkosti ostrých předmětů.

toaletní potřeby

Vložte do sáčků hygienické potřeby

Při stěhování se vyplatí mít sbalené osobní věci, které potřebujete v průběhu dne, v cestovní (sportovní) tašce přes rameno. Nemusíte pak pracně prohrabávat krabice, abyste našli ručník a mýdlo, toaletní papír, kartáček na zuby a papírové ubrousky a kapesníky. Hygienické potřeby ukládejte do uzavíratelných sáčků, aby nenavlhly nebo se nepoškodily při manipulaci se zavazadlem.

hromada vrutů

Použijte sáčky pro zabalení součástek při demontáži nábytku

Většina moderního nábytku se dá rozebrat a stěhovací firmy vám také tento krok doporučí vzhledem k tomu, že při jízdě nebudou namáhané spojovací díly. Nábytku se tím prodlouží životnost. Spojovací součásti, tedy např. vruty, šrouby, kolíčky a dveřní panty ukládejte do sáčků na zip, odkud se nikam neztratí.

Sáčky využijete i při balení věcí

Balit drobnosti do papírových krabiček, sklenic nebo plastových dóz je nepraktické, jednak tím krabice ztěžkne, a pak byste museli mít dostatek vhodných nádob, což vám nemusí vyjít. Zipové sáčky jsou levné, dobře skladné a lehké a můžete do nich umístit knoflíky a nitě, kancelářské sponky, dětské stavebnice či figurky, puzzle, karetní hry, léky, drobné kuchyňské potřeby, koření a spoustu dalších drobností.