Potisk na přání


Každý z nás si určitě v mládí přál mít vytištěné na své mikině, či tričku svojí oblíbenou postavu z pohádek, či komiksů. Technologie jde neúprosnou rychlostí dopředu a v dnešní době už není nic nereálného. Proto pokud si nyní přejete potisk na svoje oblečení, není to žádný problém. Ať už to bude třeba jen tričko, košile, nebo mikina s vlastním potiskem, bude jen na Vás, co si na Vámi zvolené oblečení dáte.

mikina (2)

Tato firma se zabývá potisky už přes dvacet let a není pro ní problém převést vaše nápady na oblečení. Potisky provádí na nejrůznější oblečení od triček až po mikiny, ale také Vám potisk nanese na hrnek, či spodní prádlo. To vše vždy provádí v co nejvyšší kvalitě a za co nejnižší ceny. Velkou výhodou je, že si můžete objednat i jeden kus, což Vám mnoho firem neudělá.

Velmi oblíbené jsou potištěná trička, či mikiny pro sportovní oddíly, či na tábory. Ostatně lze trička vytvořit také k nějaké zajímavé příležitosti, jako je rozlučka se svobodou, narozeninová party, či dovolená s přáteli. Mezi velmi časté tisky také patří logo firmy, kdy majitel obdarovává své zaměstnance k Vánocům. Nejen, že jim tričko, které budou nosit udělá radost, ale také se zvyšuje povědomí vaší firmy. Samozřejmostí je dodání v co nejkratším termínu a za co nejnižší ceny. Pravidlem bývá, že čím více kusů objednáte, tím bude menší cena za jeden kus. Naopak, když objednáte tričko jedno, bude cena vyšší, než za triček deset.

mikina

Mimo jiné si můžete na webových stránkách vybrat oblečení, či hrníček, z již vytvořených námětů. Oblíbené jsou například hrníčky s uchem ve tvaru srdce, či hrnek se silikonovým víčkem pro udržení teploty.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, mějte na paměti, že dárek by měl udělat především radost, nebo danou osobu pobavit. Nikdy nezáleží na tom, jak je dárek drahý, ale to záleží na tom, co k druhé osobě cítíte. Pokud vyzkoušíte a objednáte si oblečení s potiskem, věřte, že daná osoba bude určitě spokojená.