Co je elektronická cigareta?

Pro toho, kdo tyto e-cigarety kouří, přináší nejen praktičnost, ale také skvělou skladnost, plnohodnotnou náhradu za klasické cigarety a variabilitu vůně. Tím pádem jsou skoro bez zápachu, vlezou se skvěle do každé kapsy nebo malé kabelky a díky ochucenému tabáku chutnají mnohem lépe než klasické cigarety.
e cigareta muže.jpg
Velkou přidanou hodnotou těchto elektronických cigaret je to, že neprodukují nebezpečný dehet a jiné škodlivé zplodiny. Náplně obsahují pouze nikotin. A kvůli němu přece kuřák kouří. S koupí elektronické cigarety určitě, pokud jste na vážkách, neváhejte. Nejen, že Vám poděkuje i Vaše nekuřácké okolí, ale také ušetříte spousty peněz. A to dokonce třikrát až čtyřikrát. Samozřejmě jsou to pouze odhady. Záleží na intenzitě kouření, druhu e-cigarety, náplně i stylu kouření.
blondýna a elektronická cigareta.jpg
 
 

Sestavení je hračka

 
Sestavit e-cigarety není nic složitého a zvládne to opravdu každý. S trochou snahy Vám to půjde i bez návodu. Na základnu s ovládáním, jejíž součástí jsou i baterie, patří clearomizér a na něj náustek. Opravdu žádná věda. Aby Váš zážitek z kouření byl stále dokonalý, je potřeba hlavu s žhavícím zařízením měnit minimálně jednou za měsíc. Před prvním slastným potáhnutím, ale nezapomeňte hlavu zakápnout náplní, aby se Vám nespálila. Ale co si budeme na druhou stranu nalhávat i tyto cigarety nejsou pro svého majitele bez zdravotních rizik.
e cigareta muže.jpg
Člověk do sebe dostává mnohem více nikotinu než při kouření klasických cigaret. Existují dvě možnosti, jak tomu předejít. Buď přestanete kouřit a tím prospějete hlavně svému zdraví anebo si pořídíte e-liquid s menším obsahem nikotinu. Při nákupu e-cigarety dbejte na to, aby měly certifikát kvality a bezpečnosti. Mohlo by se Vám totiž velmi jednoduše stát, že by Vám třeba mohla tato cigareta vybouchnout přímo u pusy a způsobit Vám velké zranění. Proto nenakupujte u neprověřených prodejců.