Čím potěšit nově narozené miminko?

Příchod nového života je bezesporu důvodem pro to, aby se to, že je zdravé a vůbec přišlo na svět, mohlo pořádně oslavit. Oslava je to totiž nemalá a měla by být za všech okolností nezapomenutelným okamžikem, alespoň pro rodiče a rodinné příslušníky miminka, protože ono si to pamatovat prozatím nebude. Ale můžete mu dát dárek, který mu tento velkolepý den připomene tak, jako kdyby ho mělo v živé mysli ono samo.
botičky pro kluky a holky

Co dát miminku? Toť těžká otázka!

Mezi základní, potřebné a současně i praktické dárky, které nosí na oslavu zpravidla všichni, patří kojenecké potřeby, pleny, nějaké hračky nebo peníze, aby rodiče sami uvážili, co jejich miminko bude potřebovat. Jsou to neocenitelné dárky, za které je vděčný každý rodič!
Pokud však předem víte, že všeho potřebného bude dostatek, můžete tak trochu vybočit ze zažitých představ a darovat opravdu originální pozornost, ze které budou všichni něco mít.
dort k ročním narozeninám
1. Vlastní videozáznam– na ten je dobré, připravit se už předem. Je totiž důležité i to, jak vypadalo miminko ještě v bříšku a s ním i jeho maminka. Nemusíte požadovat záznamy z ultrazvuku, postačí, když občas vytáhnete kameru a natočíte okamžiky, které jste strávili s jeho rodiči ještě v době, kdy si vesele plavalo ve vodě. Pak můžete zaznamenat odchod do porodnice, první den jeho života, až po jeho oslavu. To je něco, co miminku tak nějak uniklo a později bude hezké, když se na něho bude moci podívat.
2. Album miminka– začlenit se můžete i s fotoaparátem v ruce. Můžete zapojit fantazii a nafotit miminko třeba v retro stylu. Zabezpečit si nějaké starší pozadí, oblečení, které bylo kdysi pro tu dobu příznačné nebo klidně se poprat s nějakým jiným tématem, který je vám blízký. Hezké bude i vyfotit ho s novinami, které v den jeho narození vyšly. V neposlední řadě ho můžete takhle fotit i každý měsíc a k prvním narozeninám mu dát opravdu originální album, jak rostlo.
muž s kamerou sony

Pokud nechcete vymýšlet a vsadit na klasiku…

Nemáte v krvi vymýšlení a nápadité myšlenky na to, jak na příchozí miminko do rodiny zapůsobit jedinečným dárkem? Nevadí! Darujte mu jednoduše něco, co se mu bude hodit. I když je sortiment na vysoké úrovni, jistě v něm nalezete nabídku netradičních, nádherných a užitečných hraček, kojeneckého oblečení nebo potřeb pro miminka , které budou kvalitní a z více než příjemného materiálu.