V nebankovní společnosti vám košem nedají

Když už nevíte, kde byste mohli požádat o peníze, bez kterých se nedokážete obejít, tak to zkuste u nebankovní společnosti. Jistě vás na ní upoutá i ten fakt, že kvůli tomu, abyste si zde sjednali půjčku, nemusíte prakticky vůbec nikam chodit. Opravdu ne! Všechny podstatné informace o možnostech půjčky naleznete na webových stránkách nebankovní společnosti, a tamtéž můžete z pohodlí svého domova vyplnit také online formulář žádosti o půjčku, kterou potřebujete.
účetnictví a daně.jpg
A nemusíte se bát, protože jak se na webu nebankovní společnosti můžete dočíst, tak platí, že vám vyjde vstříc i v těžkých životních situacích, ve kterých se k vám všechny banky otočí zády .
K takovým složitým situacím patří třeba ta, kdy máte nějaký záznam v bankovním anebo v nebankovním registru.
Pokud se vám něco podobného přihodí, tak vás každá banka při žádosti o půjčku automaticky odmítne. A nikoho nebude zajímat ani to, že jste záznam získali třeba z tak banálních důvodů jako je opožděná platba za telefon. Avšak u nebankovní společnosti je to jiné. Zajímá je váš příběh! A jistě vám v takovém případě ochotně vyjdou vstříc se svou nebankovní hypotékou bez registru.
peněženka chudáka.jpg
Do stejně nepříjemné situace se ovšem můžete dostat i v případě, kdy máte problém doložit své příjmy, respektive máte problém dokázat, že jsou vaše příjmy dostatečně vysoké k tomu, abyste s nimi mohli bez problémů splácet půjčku. Banky totiž do celkových příjmů nezapočítávají třeba brigády a jinou vedlejší ziskovou činnost, a v případě, že podnikáte v systému daňového paušálu, tak budete mít také problém, protože je těžké stanovit, jaký je váš skutečný zisk.
Nicméně i kdybyste si chtěli sjednat i klasickou americkou hypotéku, tak i ta je pro vás v nebankovní podobě snadno dostupná, a to za téměř stejně výhodných podmínek jako v bance.