Stěhování firem Praha

Stává se, že podnikatelé potřebují přestěhovat celou svou firmu na jinou adresu a do jiných prostor. A znáte úsloví o stěhování – nikomu se do něj fyzicky nechce, ale přitom se všichni těší, aby už byli zařízeni na novém místě. Jak takovou situaci řešit? Svépomocí, anebo zavolat zkušené stěhováky? Stěhování firem Praha zajistí přemístění sídla celé velké společnosti, anebo jen třeba kanceláře, a to jak v pražském regionu, tak i v okolí.

moving-3671446_960_720

A jak taková akce probíhá?

Nejprve se dostaví náš pracovník k prohlídce vaší společnosti, aby si mohl utvořit představu o rozsahu stěhovaného vybavení. Podle toho pak bude vybráno adekvátní vozidlo a příslušný počet pracovníků. Pokud zákazník dodá sám obalový materiál, je to v pořádku, nemá-li však takovou možnost, naše firma tento materiál doručí v dohodnutém termínu. Navíc náš pracovník poskytne instruktáž, jak s obalovým materiálem pracovat. Jedná se zejména o krabice, bublinkovou a fixační folii, různé druhy lepicích pásek, aj. Nemají-li zaměstnanci či majitel možnost vše zabalit sami, naši pracovníci jim budou i pro tuto činnost k dispozici. Pořadače s dokumenty a další předměty z pracovních míst budou uloženy do krabic a poté označeny kódem, aby bylo snadné je po přestěhování snadno identifikovat, utřídit a zařadit na nové místo.

boxes-2120367_960_720

Mimořádnou pozornost při balení a stěhování je zapotřebí věnovat veškerým komponentům informační a výpočetní techniky a další kancelářské elektroniky. Zde je velice účinným pomocníkem bublinková folie. Kromě toho je informační a výpočetní technika pod neustálým dohledem, aby nemohlo, kromě poškození, dojít ke zcizení.

Velké kusy nábytku naši školení zaměstnanci demontují a po přestěhování provedou odbornou montáž.

V nových prostorách rozmístíme nábytek a další vybavení přesně podle vašich instrukcí.

A protože víme, že podnikatelský čas je drahý a pracovní týden krátký, můžeme se do stěhování vaší firmy pustit klidně i o víkendu. Stačí nás kontaktovat.