Potěšte blízké vlastnoručním výrobkem

Někdy můžeme být při výběru dárků pro naše blízké bezradní. Není to o tom, že bychom neměli zrovna dostatek financí nebo dobrý nápad co koupit, ale možná bychom chtěli více zapojit fantazii a dárek ručně vyrobit. Každý máme jiné schopnosti a podle toho bychom také měli zvážit své možnosti, na co si vlastně troufneme.
dekorační svíčky

Určitě hezkým dárkem bude výrobek z keramiky. V tomto případě se meze nekladou a vy můžete vytvořit, co vás jen napadne. Bude-li obdarovanou žena a vy ji chcete potěšit něčím milým, třeba jen tak z lásky, zkuste vyrobit keramické srdce.

Ale i některé jednoduché výrobky, dokáží hodně potěšit. Barvami na sklo můžete vylepšit obyčejné skleničky nebo zavařovací láhve, které se dají upotřebit na uskladnění potravin. Dřevěné kuchyňské prkénko vylepšené ubrouskovou technikou, se může stát hezkým doplňkem kuchyně. Zrenovujte starou židli do stylu Provance, určitě svou polovičku tímto dárkem okouzlíte.

Možností co vyrobit, je celá řada. Dámy háčkujete? Uháčkujte nějaký doplněk do šatníku své kamarádky. Ocení, že jste věnovala výrobě dárku váš čas i energii.

Vytvořte svíčky nebo vonné soli. Tvorba takového voňavého dárku, se nakonec může stát příjemnou zábavou a odreagováním i pro vás.

Kuchařky potěšíte vyrobením bylinkové soli do vaření nebo bylinkovým olejem či octem. Výroba takového dárku, je velmi jednoduchá.
svíčka ve skle

Můžete vytvořit přívěsky nebo náramky z korálků. Ti zručnější, se mohou pustit i do výroby náušnic.

Nemáte žádný nápad, a přesto chcete sami něco hezkého ručně vyrobit? V knihkupectvích najdete spoustu krásných knih, ve kterých určitě načerpáte plno inspirace.

Každý vlastnoručně vyrobený dárek bude originál, do kterého vložíte svou energii, čas i náklonost, kterou chcete dárkem obdarovanému vyjádřit. Nemusíte dárek věnovat jen k výročí, svátku nebo narozeninám. Dárkem můžete potěšit jen tak.