Pořiďte si mobilní dřevostavbu

Mobilní dřevostavby Lavarohouse jsou vysoce kvalitní domy, které je možné použít bezpochyby i k celoročnímu bydlení. Jedná se o stavby, které v dřívější době byly určeny spíše pro ty, kteří si nemohli dovolit zděný dům, nicméně doba se změnila a vše je jinak! V současné době jsou montované dřevěné domy velmi oblíbené jak u chudších lidí, tak i u těch bohatých!

Velmi časté využití těchto staveb je i v chatařských koloniích. Domy není nutné umisťovat na stavební pozemek je tak velmi snadné je umístit i tam, kde by vám nepovolili klasickou stavbu. Ano, čtete dobře – tento typ staven nemusí stát na stavebním pozemku. Pokud u klasické orné půdy máte přípojky na vodu a elektrický proud, není problém si dům postavit právě sem. A jelikož není potřeba stavení povolení, nemusíte složitě vyřizovat ani povolení stavby od sousedů.

červený dům

Jediné co, tak si musíte zapojit všechny energie. Následně se můžete ihned nastěhovat, neboť domy jsou vyráběny s plně funkční koupelnou i kuchyní. Obvykle jsou taktéž dodávány i s postelí a sedací soupravou – zkrátka jsou připraveny k nastěhování!

Nadchli vás mobilní domy? Potom není nic lepšího, než si jeden takový koupit! Stačí si najít webové stránky firmy, která se touto problematikou zabývá. Následně si najdete katalog domů, který nabízejí. Obvykle firmy nabízejí i několik desítek typových a již smontovaných domů. Pokud si z tohoto katalogu vyberete, můžete mít svůj vysněný dům na pozemku do pár dnů!

dům ve vinohradu

Celý dům se totiž již smontovaný naloží na kamion a doveze přímo na určené místo! Společně s firmou zde dům usadíte a následně je již jen na vás, jak dlouho vám bude trvat připojit se na elektrickou síť a vodu a nastěhovat se.

Samozřejmostí je i to, že většina firem nabízí možnost sestavení domu přímo na míru. V takovém případě si dům můžete navrhnout zcela podle vašich představ.