Co musíte udělat, aby vás sex bavil


Změnit životní hodnoty – co je pro vás důležité, mít vedle sebe spolehlivou a milující partnerku, anebo nespolehlivé kamarády, závislé na alkoholu, co vás neustále tahají do hospody, utahují si z vás a zesměšňují a maskují to nesmyslnou tezí, že chlap přece něco vydrží, a bez piva není chlap. Pamatujte, že pravý chlap je spolehlivý, čestný a také laskavý, soucitný, empatický a milující. Ujasněte si v sobě pravé životní hodnoty, a máte-li kolem sebe takové jedince, raději „změňte lokál“.

Najít vhodný protějšek – lidé se k sobě přitahují svou energií. Znáte moudré přísloví: „Vrána k vráně sedá…“? Stačí se porozhlédnout kolem sebe a možná objevíte toto přísloví v praktickém podání. I vy však nejste výjimkou, takže pokud si uvědomíte, že se budete držet svých pevných kvalitních morálních zásad, za jistou dobu se vám zjeví partnerka stejná či velmi podobná vám (co se týče vlastností, tedy energií, samozřejmě). Můžete ji potkat i mimo seznamku, třeba do sebe narazíte loktem v obchodě s obuví nebo se jí vysypou na dlažbu nakoupené potraviny a vy jí pomůžete dát vše do pořádku. Lidé se seznamují mnohdy neočekávaně, a taková seznámení bývají také nejlepší, protože jsou bezprostřední a nemohou být sehraná.

milenci v autobusu

Vyhnout se stresu – když vás někdo tlačí do hádky a psychického vydírání či konfliktu, není projevem zbabělosti ustoupit, ba spíše naopak. Je velmi moudré vyhýbat se stresovým situacím, protože konstruktivní je pouze rozumná domluva mezi oběma stranami, aby žádná z nich nebyla zvýhodněná nebo vyzdvihovaná.

milující partneři

Hádky, vydírání, úplatky, podvody – to vše jsou formy stresu, které ničí náš život, a je třeba se nenechat do konfliktní situace vtáhnout. Máte plné právo se lidské zlobě vyhnout, nepodporovat ji svou energií a vybírat si takové přátele, kteří za to stojí. Zapamatujte si, že intrikán je v koncích, pokud jej lidé odhalí a přestanou jakkoli podporovat. Stres má také neblahý vliv na sex, protože brzdí tvorbu testosteronu přebujelou expanzí stresových hormonů v krevním oběhu.A jedna rada na závěr: proti stresu pomáhají adaptogenní bylinky, například Kotvičník zemní nebo Maca peruánská. Můžete je užívat i na podporu produkce testosteronu, čímž na rozdíl od Viagry řeší mužské sexuální potíže z hlediska samotné příčiny. Otázku, kde koupit Viagru Erectmax, pak již nebudete muset řešit.