Co darovat ženě?

Ženu lze obdarovat kdečím. Alespoň to nejběžnější, čím ženy obdarovávány bývají, je už notoricky známé snad každému z nás. Kdo by nevěděl, že k darům pro ženy neodmyslitelně patří věci jako
květiny
bonboniéra
kosmetika
nějaké ty šatečky
cokoliv nějak související s romantikou, od večeře až třeba po delší pobyt na obdobně působícím místě?
platební karty v peněžence

Jenže ruku na srdce – na co si ze zmíněného nebo třeba i nezmíněného troufneme, pokud chceme některou z žen obdarovat? S květinami a bonboniérou si snad ještě nějak poradíme, ale na nákup kosmetiky a hadříků už si troufne přinejmenším z řad nás chlapů jenom málokdo. A pokud přece, pak vesměs teprve poté, co dostaneme od budoucí příjemkyně daru seznam toho, co jí lze pořídit a kde to sehnat, respektive poté, co nám tato sepíše údaje jako velikost, barva, materiál a podobně. To abychom této nepřinesli luxusní parfém za deset korun z vietnamské tržnice nebo elegantní o tři čísla menší tepláky. A jak jistě uznáte, ve chvíli, kdy takové instrukce dostaneme, pozbýváme možnosti svoji drahou polovičku mile překvapit – ta už ví, co může očekávat, a pokud už ji pak překvapíme, pak jedině nemile, a to tehdy, když se navzdory instrukcím netrefíme.
peněženka a platební karty
Obdarovat ženu tak může být docela složité. Jenže vlastně také nemusí, pokud se nad tím člověk zamyslí. Protože v čem se vlastně snoubí potřebnost dotyčné věci pro každou ženu se schopností chlapa ji správně vybrat a koupit? Co je tak jaksi ?
Může to být – třeba peněženka. A neříkejte, že ne.
Peněženku přece ženy potřebují a koupí nové coby daru tak vlastně nelze nic zkazit. Protože i kdyby snad naše drahá polovička zrovna žádnou novou nepotřebovala, může si ji někde schovat na pozdější dobu, kdy jí ta dnešní doslouží, a taková schovaná peněženka se nezkazí.
Když tato (míněna peněženka) oplývá půvabným designem, když je kvalitní, dokonalá a krásná, nelze se jí nezavděčit, a to ani tehdy, když se vlastně nejedná ani o nic drahého. Protože si jistě dokážete představit, co všechno se do takové peněženky dá přehledně uschovat:
bankovky
mince
platební karty
slevové karty z různých obchodů
kartička zdravotní pojišťovny
průkazky
fotografie
nákupní seznamy
a kdo ví, co ještě.
A co je nepohodlné hledat rozestrkané po kapsách.
Peněženka tak může být darem pro každou ženu. Ideálním až do chvíle, než po nás začne chtít peníze, aby si do ní měla co dát.