Co darovat ženě?

Ženu lze obdarovat kdečím. Alespoň to nejběžnější, čím ženy obdarovávány bývají, je už notoricky známé snad každému z nás. Kdo by nevěděl, že k darům pro ženy neodmyslitelně patří věci jako
květiny
bonboniéra
kosmetika
nějaké ty šatečky
cokoliv nějak související s romantikou, od večeře až třeba po delší pobyt na obdobně působícím místě?
platební karty v peněžence

Jenže ruku na srdce – na co si ze zmíněného nebo třeba i nezmíněného troufneme, pokud chceme některou z žen obdarovat? S květinami a bonboniérou si snad ještě nějak poradíme, ale na nákup kosmetiky a hadříků už si troufne přinejmenším z řad nás chlapů jenom málokdo. A pokud přece, pak vesměs teprve poté, co dostaneme od budoucí příjemkyně daru seznam toho, co jí lze pořídit a kde to sehnat, respektive poté, co nám tato sepíše údaje jako velikost, barva, materiál a podobně. To abychom této nepřinesli luxusní parfém za deset korun z vietnamské tržnice nebo elegantní o tři čísla menší tepláky. A jak jistě uznáte, ve chvíli, kdy takové instrukce dostaneme, pozbýváme možnosti svoji drahou polovičku mile překvapit – ta už ví, co může očekávat, a pokud už ji pak překvapíme, pak jedině nemile, a to tehdy, když se navzdory instrukcím netrefíme.
peněženka a platební karty
Obdarovat ženu tak může být docela složité. Jenže vlastně také nemusí, pokud se nad tím člověk zamyslí. Protože v čem se vlastně snoubí potřebnost dotyčné věci pro každou ženu se schopností chlapa ji správně vybrat a koupit? Co je tak jaksi ?
Může to být – třeba peněženka. A neříkejte, že ne.
Peněženku přece ženy potřebují a koupí nové coby daru tak vlastně nelze nic zkazit. Protože i kdyby snad naše drahá polovička zrovna žádnou novou nepotřebovala, může si ji někde schovat na pozdější dobu, kdy jí ta dnešní doslouží, a taková schovaná peněženka se nezkazí.
Když tato (míněna peněženka) oplývá půvabným designem, když je kvalitní, dokonalá a krásná, nelze se jí nezavděčit, a to ani tehdy, když se vlastně nejedná ani o nic drahého. Protože si jistě dokážete představit, co všechno se do takové peněženky dá přehledně uschovat:
bankovky
mince
platební karty
slevové karty z různých obchodů
kartička zdravotní pojišťovny
průkazky
fotografie
nákupní seznamy
a kdo ví, co ještě.
A co je nepohodlné hledat rozestrkané po kapsách.
Peněženka tak může být darem pro každou ženu. Ideálním až do chvíle, než po nás začne chtít peníze, aby si do ní měla co dát.

4.3/5 - (3 votes)