Podnikatelkou na zkoušku

Proto by nebylo určitě na škodu udělat si malý business plán.
Kdy jindy než právě teď vyzkoušet něco nového. Netlačí vás finance ani čas a můžete si tedy dobře rozmyslet, jaký typ činnosti si vybrat. Konečně je tu doba začít si plnit své sny a pracovat tak, aby vám to přinášelo nejen výdělek, ale hlavně radost.
Pokud vám chybí základní kapitál, můžete si vybrat cestu úvěru, který vám pomůže váš business správně nastartovat.

podnikatel

Co byste měla vědět předem
Většinou to asi půjdete vyzkoušet do vaší domovské banky, která je vám nejbližší a dobře vás tu znají. To samozřejmě není žádná chyba, ale před návštěvou pobočky není vůbec na škodu udělat si malý průzkum trhu, který vám napoví, kde vás čeká ta nejvýhodnější nabídka.
V dnešní době se o vás banky doslova poperou a vyznat se v jejich produktové nabídce je pro laika zhola nemožné. My se zaměříme především na jeden z produktů https://www.hypotekybezregistru.cz/a59-podnikatelsky-uver/.

· Pro malé a střední podnikatele jsou tu především provozní půjčky, které jim pomohou v začátku nebo také později.
· Asi nejvíce se však prodává kontokorent. Hlavní důvod tkví v jeho naprosté flexibilitě, kdy můžete s finančními prostředky nakládat kdykoli a jakkoli.
Taková firemní půjčka je především dobrou investicí do vaší budoucnosti, protože vaše společnost, i kdyby velmi malá, se musí i nadále rozvíjet, aby obstála mezi silnou konkurencí.

kravata

Základní kroky k vaší spokojenosti:
1. předložení požadovaných dokumentů (doklad totožnosti a oprávnění k podnikání)
2. Musíte splňovat minimálně jedno uzavřené účetní období, aby byla žádost vůbec možná.
3. Banka následně provede analýzu všech vámi poskytnutých informací.
4. Pokud splníte všechny jejich požadavky, můžete se těšit na schválení úvěrového rámce.
5. Pak vás už jen čeká příprava smluvní dokumentace, kterou stvrdíte svým podpisem.
6. A banka už za vás vyřídí to nejdůležitější a to je čerpání na váš účet.
Jak vidíte, nečeká vás nijak obtížná cesta. Jen je třeba si uvědomit, že se jedná o úvěr, který má své podmínky splácení a také úroků.
Pro stálé klienty je tu přitom vždy možnost nižší sazby a lepších podmínek. Jedná se o takzvanou „odměnu za věrnost“. Nebojte se na ni tedy zeptat svého bankéře!