Nezapomeňte na svá dítka

Konečně jste si splnili sen a na Vaší zahradě u rodinného domu konečně vyrostl úžasný zahradní bazén. Kdopak se asi těšil nejvíc? Vy to rozhodně nebudete, to Vám musí být jasné! Jasně, že jsou to Vaši potomci. Nakonec kvůli nim jste si utrhli od úst a bazén postavili!

hračka

Kromě všech pomůcek k údržbě bazénu a bazénové vody nesmíte právě na své ratolesti zapomínat! Voda jim stačit určitě nebude. K novému bazénu na zahradě prostě patří i nové hračky do vody https://www.chlorito.cz/hracky-pro-deti-a-pro-radost, se kterými si Vaši potomci dokonale vyhrají.
Začněte nakupovat. Děti budou šťastné!
Vy prostě musíte svým dětem udělat ještě větší radost, než kterou z bazénu očekávají.

  • Umíte si představit, jak velkou radost budou mít, například ze stříkacích pistolek? Musíte tak trochu počítat s tím, že budou namířeny občas i proti Vám. To by jinak nebyla žádná legrace!
  • Jestli se Vám nechce investovat do pistolek, určitě Vaše děti uvítají plovoucí hračky, např. ve tvaru delfína. Víte, kolik energie budou muset vynaložit, aby si na něj sedly? A víte, jak dokonale budou spát? Vy si snad nepřejete večer klid?
  • Rozhodně ale musíte myslet na bezpečnost Vašich dětí, takže plovací vesta, nebo kruh by neměl chybět tam, kde si děti nejsou ve vodě příliš jisté!
  • A rozhodně nesmíte zapomenout na nafukovací lehátka! A nejlépe pro každé dítě jedno. Hádky dětí ve vodě byste nemuseli přežít!
  • Pokud máte ještě nějaké to malé robě, které se teprve učí chodit, pořiďte i jemu bazének s vodou, ve kterém se vyřádí i ve svém útlém věku!

kruh

Víte, že nemusíte pořídit všechno najednou? Děti mají narozeniny, svátky a pak jsou ještě ty Vánoce! Díky hračkám do vody máte na nějaký ten rok vystaráno s tipem na dárky! Možná, až děti dospějí, se situace příliš nezmění.
Už se těšíte, až od těch dětí budete mít klid? Tak hurá do obchodu a ničím se zbytečně nezdržujte!