Krásná vůně levandule

Kdo by neznal voňavou fialkovou levanduli! Nejen, že ji milují včelky pro jejich vůni a nektar, ale i my lidé, protože krásně voní. Je příjemná na pohled a její vůně uklidňuje duši i mysl.

Vůni levandule rádi používáme v době, kdy se necítíme dobře, jsme podrážděni a nedaří se nám tak, jak bychom si právě představovali. Jsme roztěkaní a něco jakoby nám chybělo, nedokážeme se soustředit. V tom případě máme pro vás třeba i malou, ale svým obsahem velkou, radu. Obklopte se vůní levandule, a nemusí to být „jen“ její vyzařování díky aroma lampě, do které si nakapete pár slziček levandulového oleje, ale i přímo svíčka levandule! Je krásně vytvarovaná do svazku fialkových stébel ovázaných žlutou stužkou.

lány levandule

Takto dekorace se bude vyjímat jak ve vaší ložnici, kde jen pohled na ni pro vás může být uklidňující, případně v obývacím pokoji na parapetu či tam, kde ji rádi uvidíte a budete ji mít stále na očích. Můžete prostor okolo ní zpříjemnit i vzpomínkami na vaši poslední dovolenou u moře a osázet ji bílými oválnými kamínky nebo mušličkami. Budou tvořit úžasnou svěží a hlavně novou dekoraci, na kterou bude radost pohledět.

Potěšte nejen svou duši, ale i oči!
Váš zrak unavený z pracovních činností vám poděkuje, když mu dovolíte zahledět se do nové dekorace, kterou si můžete vybrat na webovém portále Flor service. A nejen to, mají pro vás připravenou spoustu drobností, kterými si můžete vylepšit a obměnit svůj obytný prostor.

levandulová svíčka a relaxace

Každý byt „prokoukne“, když ho čas od času změníte, a mohou to být jen maličkosti, jako například sošky andílků, vašich ochranitelů, které vás chytily za srdce, vonné svíčky, obrázky či drobná keramika. Radost si můžete udělat i tím, že si dekoraci do bytu vyrobíte sami za pomoci aranžovací hmoty, dřevěných zápichů ve formě větviček, květin nebo drobných barevných motýlků. Fantazii se meze nekladou. Pohled na dílko vytvořené vlastníma rukama vás určitě potěší!