Jak se zachraňují podnikatelé

Dokud firma prosperuje, má její majitel oprávněný důvod ke spokojenosti. Jenže nic na tomto světě netrvá věčně, a proto se i ten nejúspěšnější podnik může jednoho dne ocitnout na dně. Záleží to na mnoha faktorech, které mohou ovlivnit ekonomickou situaci každého i více než citelně.
Ovšem správný podnikatel nikdy neztrácí naději. A pokud už se nedaří udržet firmu v chodu vlastními silami, bere si za účelem jejího spasení nejednou půjčku. Aby mohl investovat a tím zase navrátit firmě její dosavadní optimistické vyhlídky.
kalkulačka v ruce
Jenže jak si určitě dokážete představit, není takové shánění půjčky v podobných případech nic zrovna snadného. Protože je nasnadě, že právě takový podnikatel v nesnázích nemá zrovna ideální profil a tudíž není pro banky žádoucím klientem. Jakmile ukáže nedobře vypadající daňové přiznání, jakmile se ukáže, že má záznamy v registrech dlužníků, další nesplacené půjčky či dokonce exekuce, bývá v mžiku po veškerých nadějích.
Ovšem dobrý podnikatel to nevzdává a s trochou štěstí nakonec přijde na nebankovní hypotéky bez registru. Coř je právě to, co někdo podobný potřebuje jako sůl. U tohoto typu úvěru totiž nehraje prakticky nic z toho, co tu doposud zaznělo, důležitou roli. Tady je hlavní jenom to, může-li tento žadatel dát za půjčené finanční prostředky do zástavy vhodnou vlastní nemovitost a je-li schopen ze svých příjmů hradit aspoň ty nejnižší možné splátky.
bankovky eura
Je-li toto splněno, nic nebrání v tom, aby si dotyčný tímto způsobem půjčil.
Půjčit si tu lze padesát až sedmdesát procent odhadní ceny oné zastavené nemovitosti, na rok stejně jako na třicet let, s možností předčasného splacení kdykoliv a bez sankce. A to za velice příznivých podmínek – schválení probíhá velmi rychle, po podpisu smlouvy jsou neméně rychle vyplaceny i peníze a ty lze pak použít na cokoliv, co souvisí s dotyčným podnikáním.
A řekněte sami! Kdo z podnikatelů v nouzi by dokázal takové nabídce odolat??