Ideální pohybové vyžití pro děti o průměru 305 cm

Víte, proč je trampolína ideálním vybavením každé zahrady? Minimálně tedy u všech rodin, kde jsou i malé děti? Poskytují totiž mnohem více, než jen možnost vybít energii.

· Skákání na trampolíně, a vlastně jakýkoli pohyb na ní, má velmi příznivé účinky na naše tělo. Perfektně uvolní svaly i mysl, ale zároveň je umožní posílit. Tohoto se využívá i u lidí s určitým tělesným oslabením a napomáhá k osvojení správného pohybu a především pohyb přirozeně umožňuje.

· Pravidelnost skoků vede k nácviku soustředění. Tento pohyb je velmi vítaný při terapiích u osob s poruchou pozornosti či hyperaktivitou.

· Kromě jiného však máte možnost užívat si pravidelného pohybu na čerstvém vzduchu. To uvítají nejen děti, ale i jejich rodiče. Jak jednou vyzkoušíte, už se jí nezbavíte.

Nejoblíbenějším typem jsou trampolíny 305 cm v průměru. Nejsou příliš velké, ale ani malé a vejdou se na každou zahradu. Poskytnou dostatek místa pro volný pohyb bez omezení. V naší nabídce naleznete několik variant této velikosti. Liší se pouze některými parametry.

Spolehněte se na kvalitu a bezpečnost našich výrobků

Všechny tyto varianty jsou dodávány společně s ochrannou sítí, která má své opodstatnění a pomůže zajistit bezpečný pohyb.Tato síť je dostatečně vysoká, aby zabránila veškerým pádům na zem, které bývají jedny z nejhorších.

V celém balení tedy najdete kovovou konstrukci, která se odlišuje počtem U noh, skákací plochu, pružiny, ochrannou síť a kovový žebřík.Tento žebřík je celokovový, nikoli plastový a vydrží tedy i větší zátěž. Určitě ho využijete, především malým dětem umožňuje bezpečný výstup a sestup ze skákací plochy.

Ať se rozhodnete pro kteroukoli variantu, u nás máte jistotu kvality materiálů i provedení. Veškeré vybavení vlastní certifikaci a nemusíte se tedy bát o svoji bezpečnost.