Buďte zase šťastní a nedělejte si zbytečné starosti

Je pravda, že peníze jsou něco, co se nás týká od samého začátku až do konce. Od našeho dětství přes dospělost, kdy se rozhodneme osamostatnit a získat vlastní zkušenosti až po věk, kdy hospodaříme zcela sami. Měsíc co měsíc. Občas se může stát, že se dostaneme do složitých finančních situací a to nejen tak, že skoro nevyžijeme z měsíce na měsíc. Je potřeba utáhnout nejen domácnost ale také uživit rodinu. Může se stát, že se někde zadlužíte, protože jste nutně potřebovali finanční obnos, kterým jste se ještě více dostali do nesnází. Tato situace rozhodně není příjemná a to pro nikoho z nás.
veselá blondýnka
Výhodou ale je, že už na to nemusíte být dále sami . S novým produktem, který je nabízen, si můžete být naprosto jisti tím, že peníze dostanete hned a to už do 24 hodin. Jediné, co je potřeba, je zaslat fotografie vaší nemovitosti. Můžete totiž dostat až 70% odhadní ceny dané nemovitosti a to až na 30 let. Je ale pravda, že doba splácení je opravdu dlouhá.
A o co se vlastně jedná? Jedná se o nebankovní hypotéku. Ta může mít mnoho podob, které je možné využít jakýmkoliv způsobem. Výhoda je, že se nebankovních společností netýkají žádná bankovní pravidla.
žena a deštník
Společnosti nenahlíží ani do registrů nebo si vás neprokazují tak, jako to obvykle dělají banky. Pokud byste například chtěli splatit hypotéku dříve, pak máte určitě možnost. Odhadní cena nemovitosti je navíc zdarma.
Možná si teď říkáte, kolik byste vlastně mohli získat peněz. Většinou se jedná o finanční hotovost, která se pohybuje kolem 50 – 80% ceny vaší nemovitosti. Takovou hypotéku si můžete opravdu zvolit na jakoukoliv dobu. Jestli je něco, čeho se určitě nemusíte bát, pak jsou to poplatky a všelijaké úroky. V nebankovním sektoru vám vždy nabídnou ty nejnižší možné úroky. Pokud máte například čistý rejstřík a chcete hypotéku, která bude na třicet let, pak ji můžete dostat s úrokovou sazbou ve výši 4%. Pokud byste čistý rejstřík neměli, pak kolem 6%.